RIEŠĖS VERTIKALĖ — KAS TAI?

Tai atviras turnyras teniso mėgėjams kurio varžybos žaidžiamos Riešės TENISO SALA korte. Dalyvaujantys turnyre turi puikią galimybę susipažinti su naujais teniso bičiuliais ir ateityje sportuoti kartu ir treniruočių rėžimu.

KAS GALI DALYVAUTI RIEŠĖS VERTIKALĖJE?

Visi teniso mėgėjai nuo 18 metų, kurie neturi profesionalo patirties. Galimos išimtys dalyvauti ir jaunesniems, tačiau tokiu atveju į organizatorius turi kreiptis vienas iš tėvų, o jei žaidėjas jaunesnis nei 16m jo žaidimo lygis pagal NTRP turi būti ne žemesnis kaip 2,5 ir varžybas turi stebėti vienas iš tėvų.

KOKS VERTIKALĖS ŽAIDIMO PRINCIPAS?

Tai visus metus vykstantis turnyras, kuriame žaidėjai pagal varžybų rezultatus išsidėsto VERTIKALĖJE pagal pajėgumą, aukščiausiame VERTIKALĖS taške stipriausias. Kiekvienas žaidėjas siekia užimti kuo aukštesnę poziciją. Tam, kad žaidėjas pakiltų VERTIKALĖJE turi laimėti prieš aukštesnėje pozicijoje iškviestą varžovą. Pergalės atveju jis užima jo vietą, o pralaimėjęs iškviestasis krenta viena pozicija žemyn, viena pozicija nukrenta ir visi žemiau esantys žaidėjai. Jeigu kviečiantysis pralaimi – visi lieka savo VERTIKALĖS pozicijose.

KOKIUS ŽAIDĖJUS GALIMA KVIESTI MAČUI?

Dalyviai gali kviesti žaidėjus kurie VERTIKALĖJE yra nenutolę daugiau kaip per 20 pozicijų t. y. esantis pvz 31 vietoje gali kviestis varžovus esančius vietose nuo 11 iki 51. Negalima kviesti žaidėjų kurie atžymėje savo statusą LAIKINAI NEDALYVAUJU (komandiruotės, atostogos, trauma, liga ar kitos aplinkybės).

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?

Susikurti svetainėje www.tenisosala.lt asmeninę paskyrą. Paskyros skiltyje MOTERŲ VERTIKALĖS NUSTATYMAI atžymėti statusą pasirenkant opciją DALYVAUJU ir paspaudžiant IŠSAUGOTI. Po trumpo laikotarpio administratoriui patvirtinus naujas dalyvis atsiras sistemoje. Naujas žaidėjas įrašomas į paskutinę MOTERŲ VERTIKALĖS poziciją, tačiau atskirais atvejais organizatorius pasilieka teisę, turint patikimus duomenis įrašyti žaidėją į aukštesnę poziciją pagal žaidimo lygį.

KAIP IŠSIKVIESTI ŽAIDĖJĄ?

Prisijungus prie asmeninės PASKYROS tampa matomi kitų žaidėjų kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir el. paštas). Paspaudus ant nuotraukos atsiranda varžovo kvietimo funkcija. Turnyro organizatorius taip pat pasiūlys sužaisti varžybas jei esate savo PASKYROS skiltyje MOTERŲ VERTIKALĖS NUSTATYMAI pažymėję tinkamus žaidimui būsimos savaitės laikus ir pateikę juos administratoriui paspaudus IŠSAUGOTI IR SIŲSTI. Atlikus tokį pažymėjimą žaidėjui nereiks gaišti laiko kontaktavimui su varžovu derinantis detales bei spręsti korto rezervacijos klausimus, tiesiog reiks tik patvirtinti arba atmesti iš organizatoriaus el. paštu gaunamus pakvietimus sužaisti varžybas.

KAIP ĮVESTI MAČO REZULTATĄ Į VERTIKALĖS SISTEMA?

Savo PASKYROJE spauskite ant MOTERŲ VERTIKALĖS MAČAI, pasirinkite ĮDĖTI SUŽAISTĄ MAČĄ, įrašykite rezultatą į laukelius ir paspauskite ant IŠSAUGOTI. Po trumpo laikotarpio administratoriui patvirtinus rezultatas atsiras sistemoje.

KĄ DARYTI, JEIGU MAČAS YRA SUDERINTAS, BET PRIEŠININKAS NEATVYKSTA Į KORTĄ?

Neatvykusiajam užskaitomas techninis pralaimėjimas rezultatu 0-6; 0-6. Rezultatą į internetinę sistemą suveda mačo laimėtojas.

KAS APMOKA UŽ TENISO KORTO NUOMĄ?

Už aikštelę abu žaidėjai moka lygiomis dalimis visais atvejais be išimčių.

KOKIA YRA KVIETIMO ANTRĄ KARTĄ TĄ PATĮ ŽAIDĖJĄ TAISYKLĖ?

Pralaimėjus mačą ir vėl kviečiant tą patį žaidėją 30 dienų laikotarpyje už aikštelę moka kviečiantysis.

SU KIENO KAMUOLIUKAIS ŽAIDŽIAMAS MAČAS?

Turnyro mačai žaidžiami su naujais arba mažai žaistais kamuoliukais, kuriais turi pasrūpinti kviečiantysis žaidėjas.

KAIP ŽAIDŽIAMI VERTIKALĖS MAČAI?

Žaidžiama iki dviejų laimėtų setų. Trečias setas žaidžiamas „Tie-break“ iki 10 taškų. Žaidėjams susitarus gali būti žaidžiamas visas trečias setas.

KAIP DAŽNAI REIKIA ŽAISTI VERTIKALĖS MAČUS?

Organizatorius rekomenduoja ne rečiau kaip vieną mačą per mėnesį.

RIEŠĖS VERTIKALĖS FINALINIS TURNYRAS

Didžiojo finalo turnyre dalyvauja 1-8 arba 1-16 pozicijose esantys žaidėjai. Jeigu negali dalyvauti (pvz., 8 poziciją užimantis žaidėjas,) į turnyrą yra kviečiamas žaidėjas, esantis 9 arba 16 pozicijoje, priklausomai nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus ir pajėgumo.

Mažojo finalo turnyre dalyvauja 9-16 pozicijose esantys žaidėjai.

Turnyro organizatorius UAB “Teniso sala”