treneriai

Trenerė Saulė Valantiejūtė
Balzekas Tennis Academy
Dėl individualių ir grupinių treniruočių kreiptis tel: +37068561041

Daugkartinė Lietuvos nacionalinių turnyrų čempionė bei prizininkė, tarptautinių turnyrų dalyvė. 2012 metais atstovavo Lietuvos jaunių rinktinei Šveicarijoje. Šiuo metu yra Lietuvos Sporto Universiteto 4 kurso sporto ir pedagogikos bakalauro studijų studentė (specializacija: tenisas), dalyvauja tarptautiniuose trenerių mokymuose (ITF Worldwide Coach Conference 2015 Turkijoje ir Baltic Coach Conference Rygoje). Teniso trenere dirba nuo 2014 metų.

treneris

Treneris Saulius Vilkaitis
ITF pirmo lygio sertifikatas
Tel: +370 699 63542

www.tenisopamokos.lt

– 1984 m. ir 1985 m. Lietuvos komandinių jaunimo pirmenybių čempionas su Vilniaus rinktine;
– 1988 m. vienetų, dvejetų ir mišrių porų absoliutus Lietuvos studentų pirmenybių čempionas.

Kvalifikacijos kėlimas:
– 1994 m. ITF eksperto, trenerio Roland Hanson kursai;
– 1995 m. vieno geriausių Rusijos trenerių S. Gusevo kursai;
– 2004 m. gautas pirmo ITF lygio sertifikatas (išlaikyti technikos, individualių bei grupinių treniruočių bei teorijos egzaminai).

Gyvenu greta Riešės.  Naujas kortas arčiau namų – tai patogumas tiek vietinei bendruomenei, tiek man. Teniso raketę paimti į rankas niekada ne per vėlu. Atraskite tenisą – tai unikalus sportas įtraukęs ir sužavėjęs tūkstančius, nepaliks abejingu ir Jus. Treneriu dirbu nuo 1993 metų, taikau laiko patikrintą pradedančiųjų metodiką. Drąsiai kreipkitės ir garantuoju, kad neužtruksite pajusti kamuoliuko kontrolės ir teniso aistros malonumą!